Spetsialistid

3.september 2012

Sillamäe Gümnaasiumi spetsialistid

Töötaja

Ametikoht Ruum/ e-post
Fomicheva Lada huvijuht 228 lada.fomicheva@sillamaegymn.edu.ee
2 Fomicheva Tatiana majandusjuhataja 111 tatiana.fomicheva@sillamaegymn.edu.ee
3 Hramtsova Marina õppealajuhataja 234 marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee
4 huvijuht 228
5 Litvinkov Viktor infotehnoloog 240 viktor.litvinkov@sillamaegymn.edu.ee
6 Luga Anna-Olga sekretär 241

anna.luga@sillamaegymn.edu.ee

7 Marina Orikova raamatukoguhoidja 240

raamatukogu@sillamaegymn.edu.ee

8 Taal Julia sekretär 241

kantselei@sillamaegymn.edu.ee
9 Varankin Sergei arvutitehnik 345

sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s