Spetsialistid

3.september 2012

Sillamäe Gümnaasiumi spetsialistid

Töötaja

Ametikoht Ruum/ e-post
Fomicheva Lada huvijuht 228 lada.fomicheva@sillamaegymn.edu.ee
2 Fomicheva Tatiana majandusjuhataja 111 tatiana.fomicheva@sillamaegymn.edu.ee
3 Hramtsova Marina õppealajuhataja 234 marina.hramtsova@sillamaegymn.edu.ee
4 huvijuht 228
5 Litvinkov Viktor infotehnoloog 240 viktor.litvinkov@sillamaegymn.edu.ee
6 Luga Anna-Olga sekretär 241

anna.luga@sillamaegymn.edu.ee

7 Marina Orikova raamatukoguhoidja 240

raamatukogu@sillamaegymn.edu.ee

8 Taal Julia sekretär 241

kantselei@sillamaegymn.edu.ee
9 Varankin Sergei arvutitehnik 345

sergei.varankin@sillamaegymn.edu.ee

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s